Казку про Тустань створювали 6 годин

Це був справжній виклик, наче грім серед ясного неба. Адже важливо було не зробити жодної помилки, неправильного руху, створюючи фігури – все фіксувала камера - розповів художник Михайло Скоп.

"Загалом підготовці я присвятив 2-3 дні. Потрібно було продумати концепцію, зробити певні ескізи, замальовки. Я намагався відкрити для пересічних людей сторінку історії нашої країни. Щоб кожен зміг зрозуміти нашу ідею та її втілення", - прокоментував львівський художник.

За його словами, середньовічний малюнок суттєво відрізняється від сучасного. "Оскільки я займаюся власне середньовічним малюнком цей проект також віддзеркалює моє «Я» як художника, мою творчу хвилю" - зазначив він. Отримати онлайн кредит зможе лише у тому населеному пункті, де він зареєстрований. Якщо тимчасова реєстрація, то остання дата погашення заборгованості має настати набагато раніше, ніж завершиться термін її реєстрації. Але банки, як правило, намагаються не кредитувати тих позичальників, які зареєстровані тимчасово на території їхнього регіону. А от для мфо місце проживання не важливе при видачі безвідсоткових кредитів. Саме тому мфо в Україні такі популярні і до них звертаються щоб отримати перший кредит без відсотків онлайн. Банківські структури віддають перевагу видавати позики тим клієнтам, які проживають у великих містах та мегаполісах.

Відео казки знімало фотоагентство LUFA впродовж 6 годин в режимі нон-стоп. "Така робота безперечно дає неймовірний творчий порив. Дає розуміння можливості зробити те, що потрібно - відразу" - ділиться враженнями митець. 


Коментарі


Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.