Львівські санкарі посіли 4 місце на чемпіонаті Європи з санного спорту

На санно-бобслейній трасі міста Сігулди в Латвії 11 січня завершився 35-й юніорський чемпіонат Європи з санного спорту.
фото championat.com

У складі збірної команди України успішно змагалися вихованці львівської школи санного спорту. За крок від медалей опинилися санкарі львівської СДЮШОР "Беркут" Антон Дукач, Марта Коза, Роман Радченков та Ігор Легедза, посівши 4 місце в командній гонці. Перемогли у цих командних змаганнях, де почергово стартують чоловічий, жіночий та чоловічий парний екіпажі, санкарі Німеччини, другими фінішували господарі змагань латвійці, третіми – росіяни.

В змаганнях одномісних саней серед юніорів Антон Дукач посів 11 місце, Роман Радченков – 15. Серед 20 екіпажів юніорок дев’ятнадцятирічна Марта Коза виборола 11 місце.