Як "Баварія" у фантастичному матчі перемогла "Челсі"

Учорашня гра за Суперкубок УЄФА між мюнхенською "Баварією" та лондонським "Челсі" завершилася сьогодні вночі за Києвом серією пробиття пенальті.

Основний час гри завершився нічийним рахунком 1:1. У додаткових таймах по 15 хвилин кожен команди також забили по разу. Причому німецька команда, маючи більшість, перевела гру у серію пробиття пенальті на останній секунді компенсованого часу у другому екстра-таймі.

Голи: Франк Рібері, 47; Хаві Мартінес, 120 +1. - Фернандо Торрес, 9; Еден Азар, 93.

Пенальті: 1:0 Давід Алаба; 1:1 Давід Луїс; 2:1 Тоні Кроос; 2:2 Оскар Ембоаба; 3:2 Філіп Лам; 3:3 Френк Лемпард; 4:3 Франк Рібері; 4:4 Ешлі Коул; 5:4 Джердан Шакірі; 5:4 Ромелу Лукаку (воротар).

Склади команд:

"Баварія": Мануель Нойєр, Давід Алаба, Данте Бонфім, Джером Боатенґ, Філіп Лам, Ар'єн Роббен, (Джердан Шакірі, '96), Томас Мюллер, (Маріо Гьотце, '71), Тоні Крооc, Франк Рібері, Марсіо Рафінья, (Хаві Мартінес, '56), Маріо Манджукіч.

"Челсі": Петер Чех, Броніслав Івановіч, Ґарі Кехіл, Давід Луїс, Еден Азар, (Джон Террі, '113), Ешлі Коул, Андре Шюррлє, (Джон Обі Мікел, '87), Оскар Ембоаба, Рамірес, Френк Лемпард, Фернандо Торрес, (Ромелу Лукаку, '98).

Попередження: Франк Рібері, 23; Джером Боатенґ, 84 - Фернандо Торрес, 90; Ґарі Кехілл, 41; Рамірес, 65; Давід Луїс, 66; Ромелу Лукаку, 99; Ешлі Коул, 118.

Вилучення: Рамірес, 85 (друге попередження за грубу гру)