Громадськість має змусити владу скасувати угоди, укладені після 21 листопада

Леся Оробець

народний депутат України

Громадяни України і політична опозиція мають чітко сказати: всі укладені нинішньою владою після 21 листопада 2013 року сумнівні угоди будуть скасовані без винятку як завідомо нечинні.
З понеділка, 2 грудня, стало відомо, що віце-прем'єр уряду України Бойко показує російській делегації на чолі з віце-прем'єром російського уряду Рогозіним і його делегації на 4 літаках те, що ще залишилось в Україні з високотехнологічного виробництва. За один день облетіли 4 міста, в Дніпропетровську Рогозін зайшовся щасливим щебетом, що на днях государь Владімір І явить височайший указ про прийом ракетного заводу Південмаш і КБ Південне в "спільну корпорацію".
Словом трофейні команди прибули для огляду контрибуції. Неважко здогадатись, що решта стратегічних (4-5 штук на планеті Земля) і в більшості своїй, як миколаївська Зоря-Машпроект, абсолютно конкурентних на світовому ринку і прибуткових, заводів-колоссів задаром і з кінцями підуть в "спільні корпорації".
Не кажучи вже про газотранспортну систему, яка теж безплатно піде в "двосторонній консорціум". Для димової завіси Азаров і Бойко намалюють "борг за газ". Як показує практика спостережень, це може буте сума будь-якого ступеня астрономічності.
Це просто передача контрибуції. За поки пообіцяну підтримку. За істерику по російському телебаченню і заяви Лаврова з російського ж МЗС, що ніхто не сміє знати про те, що нас калічить Беркут, це суто українська справа. Це державна зрада у хрестоматійному вигляді.
Параллельно, я впевнена, професіонали займаються і іншими видами грабежу і крадіжки, як перед евакуацією з окупованого міста. Виписують ТОВкам, прописаних в трансформаторній будці по 500 штук в одній, державні гарантії на мільярди доларів (по яким платити будемо ми з вами, і наші діти), виписують таким же порожнім ТОВкам ліцензії на ще недограбовані корисні копалини (країна наша воістину багата безмежно!), доприватизовують що ще лишилось і ще не зацікавило Путіна, терміново беруть завідомо безповоротні кредити в державних банках, і безліч іншого мародерства, яке можна буде виявити тільки після зміни влади. Включно з роздачею державних нагород лівим людям за невеликі гроші.
Громадяни України повинні дуже голосно і зрозуміло сказати, що це не спрацює. Після зміни влади всі неадекватні і відверто зрадницькі угоди будуть анульовані. Що громадяни України не визнають грабіжників і обманщиків добросовісними набувачами нашого з вами спільного майна, яке коштує десятки мільярдів доларів. Це все ще покритий дефіцит всього нашого пенсійного фонду і може ще трошки на розвиток. (А скільки його було 23 роки тому!!!).
Ми повинні голосно і зрозуміло сказати - ми бачимо вас, ми бачимо ваші руки. Все що ви спробуєте украсти, не ваше і ми не визнаємо його вашим. Воно наше, спільно нажите, каторжною працею дідів і батьків.
Це нарешті має стати наша держава.

Зі сторінки у facebook.

Коментарі

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

Новини партнерів

...